design studio - ateliér reklamního designu  
Design studio
Design studioCo dělámeDesign studioReferenceDesign studioO firměDesign studioKontaktDesign studio
Design studio
 
 
přehled služeb
 
design firemních logotypů
corporate design (firemní styl)
grafický design & dtp
webdesign (prezentace)
3d animace & design
produkční služby
tiskové služby
fotografické služby
 
Další projekty
 
Profesionální design firemních logotypů a corporate identity.
Firemní logo
 
partneři a reklama
 
Jsme členy Hospodářské komory České republiky
 
Czechdesign.cz

SISO Production
 
 
Produkční služby
 
P
rodukční služby tvoří doplňkový sortiment činností design studia, které však zejména z hlediska komplexnosti a důležitosti corporate designu nelze opominout. Díky úzkým vazbám v oboru nabízíme zajímavé ceny.

Prezentační CD a DVD

Hlavním zaměřením našich produkčních služeb je malo- a velkosériová výroba firemních prezentačních CD a DVD. Produkce se specializuje na ucelenou dodávku CD a DVD pro přímou distribuci cílové skupině. Výhoda digitálního nosiče spočívá v zapojení tří komunikačních kanálů najednou: textu, obrazu a zvuku. Takto lze díky poměrně neomezenému množství dat rychle zpracovat a prezentovat ucelený materiál o výrobku, službě nebo celé společnosti.

Reklamní předměty

Disponujeme širokým sortimentem luxusních i běžných reklamních předmětů vhodných k potisku, broušení či gravírování. Valná většina zboží je vhodná také jako dárkové předměty bez nutnosti dalších úprav. Pro příklad uvádíme jen některé frekventované druhy: kuličková pera a psací soupravy, vizitníky, podložky pod myš, přívěsky a klíčenky, šňůrky na mobil, hrnky, deštníky, čepice a čelenky, reklamní trička, plastové a papírové tašky a mnohé další.

Poutače, plachty, vlajky, bilboardy

Jednou z výhod digitální sublimace je potisk textilu pomocí velkoformátových tiskáren a průběžných lisů, což umožňuje výrobu dlouhých pásů. Tyto pásy potištěného textilu lze dále sešívat, a vytvořit tak libovolně velkou reklamní plochu. Velkou výhodou pro v současné době používaným technologiím je především stálobarevnost a nízká hmotnost. Sublimační potis lze uplatnit při výrobě fasádních reklamních poutačů, mega-, big- a bilboardů, bannerů, posterů, ubrusů, firemních vlajek a třepetalek.

Reklamní spoty

Součástí naší nabídky je také výroba spotů v různých kategoriích náročnosti a cenových hladinách. Současné technické možnosti zpracování videomateriálu usnadňují výrobu kvalitních spotů a nižšími pořizovacími náklady vstupů ji dokáží i zásadně zlevnit. Řada námi vyrobených cenově dostupných spotů obstála i v televizním vysílání v konkurenci se spoty několikanásobně dražšími.
Naši klienti